רחוב אילת 25 תל אביב | 03-516-9550 | צרו קשר

צבעי עור Angelus

סינון מוצרים

25270

מציג את כל 25 התוצאות

/*! elementor – v3.21.0 – 26-05-2024 */ .elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-stacked .elementor-drop-cap{background-color:#69727d;color:#fff}.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-framed .elementor-drop-cap{color:#69727d;border:3px solid;background-color:transparent}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap{margin-top:8px}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap-letter{width:1em;height:1em}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap{float:right;text-align:center;line-height:1;font-size:50px}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap-letter{display:inline-block}

רוצה להפוך את נעליי הספורט שלך ליצירת אומנות ייחודית – צבעי העור של המותג ANGELUS   כבש את שוק אופנת הנעליים האמריקאי בסערה עם הצגת מגוון צבעי העור האקריליים שלהם. אלה אומצו על ידי דור חדש של אמני נעליים שרוצים לסגנן את הנעליים שלהם עם הדמויות, העיצובים והצבעים האהובים עליהם.

צבע העור של המותג Angelus הוא סוג מיוחד של תרכובת צבע אקרילי על בסיס מים, גמיש אך אטום ועשיר בפיגמנט, שניתן להשתמש בו כדי לצבוע מחדש את עור נעליים – מסוגים שונים ומחברות ומותגים שונים כשהוא מיושם נכון הוא לא ייסדק ידהה או ישתפשף.

צבעי Angelus מיוצרים ב 150 גוונים הכוללים צבעי סידרת צבעים רגילה.  סדרת ניאון – ANGELUS NEON . סדרת צבעים מתכתיים – Metallic  Angelus סדרת צבעי פנינה – Angelus PEARLESCENT ומהדורת אספנים –Collectors  Angelus ניתן לשלב בן הצבעים כדי ליצור מגוון בלתי מוגבל של צבעים ואפקטים כמו כן קיימים מדיומים מדללים ומקשרים שונים לטכניקת שונות. מומלץ בסיום העבודה למרוח לכה מסדרת – Angelus 4 Coat  המיוצרת במגוון סיומות.