רחוב אילת 25 תל אביב | 03-516-9550 | צרו קשר

Hahnemuhle האנמולה

סינון מוצרים

25385

מציג את כל 23 התוצאות

יש מעט מאוד חברות ברחבי העולם שיכולות להיות גאות בהיסטוריה כה ארוכה של החברה כמו זו של Hahnemühle. Hahnemühle, שנוסדה בשנת 1584 כמפעל נייר בדרום סקסוניה התחתונה, התפתחה במתקן ייצור חדשני מכוון לקוח.

מובן מאליו שהמוצרים ושיטות הייצור השתנו במידה מסוימת מאז 1584. בתחילה, מגוון המוצרים כלל אך ורק נייר כתיבה עשוי עובש, אך מאוחר יותר, ניירות אמן וה-Hahnemühle המציאו ניירות הזרקת דיו אמנותיים להדפסה דיגיטלית נוספו לטווח. יתר על כן, ניירות Hahnemühle שימשו במשך עשרות שנים בייצור תעשייתי או בתהליכי ייצור וכן במעבדות מחקר.

יחד עם זאת, מספר דברים נשארו אותו הדבר, כמו תקן האיכות הגבוה שלנו המבטיח ללקוחותינו את הניירות הטהורים ביותר לאמנות או ליישומים טכניים.

טכנולוגי הנייר שלנו בקיאים במקצועם. עם עיסת עיסת איכותית ועל ידי שימוש בתכשירים שחלקם בני כמה מאות שנים, הם מייצרים ניירות אמן מסורתיים, ניירות הזרקת דיו FineArt וניירות מיוחדים לתעשייה ולסינון. אנחנו – במובן החיובי – פרפקציוניסטים ושותפים אמינים לאמנים, טכנאים ומדענים. אנו מייצרים ניירות לפי דרישותיהם, עובדים איתם במשותף על שיפור הניירות הללו לצמיתות ומפתחים ניירות לפלחי שוק חדשים.