רחוב אילת 25 תל אביב | 03-516-9550 | צרו קשר

טינטורטו Tintoretto

סינון מוצרים

10260

מציג את כל 23 התוצאות

המפעל שלנו

בארצו, עיירה בטוסקנה במרחק 50 ק”מ מפירנצה, ערש הציור הרנסנס, ארץ של מסורות עתיקות והשראות חזקות, בשנת 1999, מתוך עשרים שנות ניסיון של מייסד המברשות, המותג הצעיר והדינמי “טינטורטו”. נולד. 

מלכתחילה התבססנו על מחקר איכות חומרי הגלם ותהליך הייצור, ופיתחנו לאורך השנים מגוון רחב של מברשות המאפשרות לנו לענות על כל צורך אמנותי, אשר הופכים אותנו לחברה המובילה באיטליה בתחום מברשות לאמנויות.

הפקה

החל מהתפיסה התכנונית של כל מברשת, אנו מקפידים למצוא את חומרי הגלם הטובים ביותר הקיימים בשוק, בבחירת השערות הטבעיות, הסיבים הסינתטיים, הידיות והחיתולים האידיאליים לדרישות המשתמש שלנו. 

אנו דואגים לכל שלב ייצור ואריזה בודדים במטרה העיקרית להפוך את המותג “טינטורטו” לשם נרדף לאיכות גבוהה. 

תמיד בחיפוש אחר חיזוקים חדשים ורעיונות חדשים, אנו מוכנים כל הזמן לאמץ חדשנות, למרות שלעולם לא נשאיר את מסורות האמנות היפה ביצירת מברשת בעבודת יד.

תוצרת איטליה

העיקרון הבסיסי של האיכות והתחרותיות של המברשות שלנו בשוק העולמי הוא הפשרה בין מסורת המלאכה לחדשנות של אוטומציה מכנית. 

בתקווה לעורר את המחקר התעשייתי, אנו תומכים בספקי חומרי הגלם שלנו ועורכים  מחקר של סיבים סינתטיים חדשים ומהפכניים, המסוגלים לחקות ולהציג את השערות הטבעיות, מה שמאפשר לנו, בעתיד הבא, לעזוב את העסקה של אותם, עובדים עם מירב הכבוד לממלכת החיות.

שׁוּתָפוּת

המברשת היא הרחבה של ידו של האמן, כלי של יצירתיות; כדי לספק באופן מלא את הצרכים הקיצוניים של אמנים מודרניים, אנו משתפים פעולה עם מאסטרים באמנות אשר, הודות לתמיכה הטכנית היקרה שלהם, עוזרים לנו להגות רעיונות חדשים ליצירת קווי מברשות בעלי התכונות המתקדמות ביותר בכל היבט.